مشاوره و سفارش

  • 13 − 6 =

محصولات اوریفلیم و شرکت آمریکایی ژنس

اوریفلیم دومین برند گیاهی جهان است یک شرکت سوئدی که محصولات مراقبت از زیبایی و سلامتی دارد در ۶۰ کشور دنیا نمایندگی دارد. شرکت ژنس هم یک برند آمریکایی هست که محصولات زیبایی و سلامتی دارد که بیشتر روی جوانی کار می کند. هر دو نتورکی هستند که در سراسر دنیا با مشتریها ارتباط مستقیم دارن به غیر از کشور ایران.

محصولات اوريف ليم داراي استانداردجهاني مرغوبيت كالا مي باشند.

محصولات اوریفلیم تحت نظارت متخصصان تولیدات کالاهای آرایشی- بهداشتی (CGMP) کنترل وبازرسی میشود و از این جهت در سلامت و کیفیت اوریفلیم هیچ جای شکی باقی نمی ماند. محصولات اوريفليم داراي تائيديه جهاني عدم آزمايش بروي حيوانات هستند( رفاه حيوانات + نتيجه مطمئن تر به دليل تست بر روي انسان) محصولات اوريفليم براي حساس ترين پوست ها موثر و بي خطر هستند.

شرکت ژنس

محصولات این شرکت پیشگام در علم سلول های بنیادی هستند و کاندیدای دریافت جایزه نوبل بخاطر تحقیق و بررسی بر روی این سلول ها شدند. سلولهای بنیادی قابلیت تقسيم سلولی داشته و میتوانند با ترمیم بافت آسیب دیده روند پیری را تا سالها به عقب بیندازند و بجز درمان مشکلات پوست و مو ، درمانگر بیماریهایی چون کبد چرب ، کاهش قند ، چربی خون و کمک به بهبود اکثر بیماریهای خاص از جمله سرطان ، ام اس، پیسی یا برص و … باشد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
محصولات اوریفلیم -سفارشیموجودتماس بگیرید
محصولات شرکت آمریکایی ژنس
-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • 12 + 1 =

درباره ما :

آیشن نماینده رسمی فروش محصولات اوریفلیم و ژنس در ایران است. با دو سال سابقه کاری و به شما کمک می کند تا برای مراقبت از زیبایی و سلامتی تان بهترین محصولات برند سوئدی و برند آمریکایی را با تخفیف های عالی خریداری کنید.

مدیر مجموعه آیشن

آویسا باقری